IV Mecz o Puchar im. Kazimierza Paszyna

I znów Asnykowcom nie udało się zdobyć Pucharu Paszyna, który - jako nowy, po zdobyciu poprzedniego przez naszych przeciwników na własność - po dżentelmeńsku ufundował grający w drużynie Jagiellonów Jerzy "Kajtek" Witczak.

Czwarty pojedynek, rozegrany w hali Calisii w sobotę 5 grudnia 1992 roku, zakończył się druzgocącym zwycięstwem gości 95:55 (50:21). Najskuteczniejszym strzelcem w zwycięskiej drużynie był Marcin Kuźma, który zdobył aż 44 punkty, natomiast w zespole asnykowców Andrzej Jesion - 21 pkt.

Również w meczu koszykówki drużyn uczniowskich reprezentacja Liceum im. Adama Asnyka uległa drużynie Liceum im. Mikołaja Kopernika 56:67 (31:33).

Do uczestników tego turnieju sympatyczne przesłanie wystosował wojewoda kaliski Eugeniusz Małecki, wychowanek "Kopernika".